PŘEDSTAVUJEME NAŠE NÁRODNÍ PLEMENA

4. prosince 2010 v 8:16 | LAJ |  Aktuality
Vážení,


jak a co to vlastně začalo, co následovalo a jak to pokračuje - čtěte. Takže, několik emailů s přáteli a funkcionáři v Rusku, několik odpovědí a za pár dnů jeden email s obsahem : " Otvíráme na našem portálu rubriku s názvem "HOLUBI ČESKA - Plemena holubů České republiky", budeš dělat moderátora a můžeš začít.
Takže v současné době již jsou naše česká plemena na těchto stránkách a postupně se budou doplňovat a představovat celému světu a to i za Vaší podpory.
Proto se obracíme i na Vás, chovatele a kluby českých plemen holubů s možností prezentovat
svou činnost v zahraničí a napomoci propagaci našich národních holubích plemen. Stačí jen několik pěkných fotografii holubů z Vašich chovů, chovatelského zařízení i Vás samotných, nebo krátce o činnosti klubu a poslat nám vše ke zpracování. Velice vhodné by bylo uvádět název plemene, barevné rázy a kresby, Vaše chovatelské a výstavní úspěchy, hlavně však možný kontakt na Vás, protože o naše plemena, jak jsme zjistili, je značný zájem. Obrací se na nás mnoho chovatelů z ciziny, kteří chtějí informace i holuby.
Některé adresy web stránek klubů i se znaky klubů ( ostravská bagdeta a rakovnický kotrlák) se tam již objevily a jejich návštěvnost se zvyšuje.
Totéž platí i pro ostatní kluby i chovatelé jiných plemen holubů a ZO. V případě zájmu z Vaší strany můžeme připravit další rubriku, kde bude možno představit Vaši činnost. To opravdu   záleží na Vašem zájmu a chuti udělat něco navíc.
V současné době se pracuje na rubrice , kde by se měly prezentovat krátké reportáže a fotografie z výstav v ČR, proto stačí zhotovit několik pěkných snímků, napsat několik vět, trošku statistiky a zaslat nám ele. poštou.


E-mail, na který můžete posílat své příspěvky : LaAjustovi@seznam.cz, nebo se telefonicky informovat na tel.čísle: +420 723 720 061.


Lumír a Anna Justovi
Kunčice pod Ondřejníkem
O českých plemenech více na :

http://golubevod.com/index.php?showforum=147
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mamaeka mamaeka | E-mail | Web | 4. března 2017 v 5:19 | Reagovat

Sebagian besar masyarakat Indonesia pasti pernah mendengar tentang keajaiban air zam-zam. Ya, air yang menurut sejarah Islam ditemukan oleh Siti Hajar ini tak pernah kering meski berada di tanah Arab yang kering dan sangat jarang terjadi hujan.Umat Islam mempercayai hal tersebut sebagai mukjizat dari Allah swt seperti yang tercantum dalam kitab suci Al Qur’an. Air zam-zam ditemukan oleh Siti hajar setelah sebelumnya ia berlari bolak-balik antara padang Safa dan Marwah.Air zam-zam tidak pernah habis meski terus dipakai dan dikonsumsi oleh jutaan umat Islam di dunia yang melakukan ibadah ke tanah Suci. Bahkan tak jarang dari mereka membawa pulang puluhan liter air zam-zam untuk dibawa pulang ke negeri asalnya. <a href="http://mamaeka.com/keajaiban-air-zam-zam-di-mata-ilmiah/">Keajaiban air Zam-Zam di Mata Ilmiah </a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.