UŽ NENÍ MEZI NÁMI

14. prosince 2010 v 21:38 | LAJ |  Galerie
Další  smutná zpáva. Svou pozemskou pouť ukončil  náš velice dobrý přítel a kamarád, znamenitý chovatel holubů VITALIJ CHRISTOFOROVIČ  SARADŽAN, Zasloužilý chovatel holubů Uzbekistánu, mezinárodní posuzovatel a autor znamenité knihy : "Holubi, holubi,holubi....." Opustil nás nejen uznávaný chovatel uzbeckých holubů, ale taky spolehlivý přítel, který si vždy udělal čas na dobrou radu.
Holuby choval celý život a jeho chloubou byli uzbečtí. Objel s nimi půl světa, zůčastnil se mnoha výstav, včetně Mezinárodní výstavy holubů INTERTAU v Brně v roce 1986.Tam vystavil bílé uzbecké a kapkan-činny dvouvrkočaté a získal na ně ocenění 95, 94, 93 body. Množství ocenění, pohárů, plaket a medailí, které na výstavách všech typů získal je nepřeberné. Ocenění však nebyli jen jeho holubi, ale jeho vlastní zásluhy o rozvoj chovu holubů a především uzbeckých.
Byl to  člověk, před kterým bylo a bude nutno vždy smeknout, nejen jako před přítelem a člověkem, ale i jako před uznávaným odborníkem, chovatelem holubů. Jsme moc rádi, že nám věnoval svůj čas, mnoho popsaných listu papíru a především část svých zkušeností.

Šťastný ten, u koho pár milých holoubků vychová mláďata
a Ty je opatruj, jako bys byl jejich táta !!!
V.CH.Saradžan,Taškent
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.